چمدان اکولاک


اگه دوست داری تاریخچه برند اِکولاک رو بدونی بخشی از تاریخچه اِکولاک با افتخار به شرح زیر تقدیم به شما:

محصولات بی‌نظیر اِکولاک نتیجه تلاش ۵۷ ساله یک تیم طراحی و تولید قوی است که پایه آن در سال ۱۹۶۴ و توسط ریزو کاسکی به عنوان بخشی از شرکت میتسوبیشی پی‌ریزی شد. اِکولاک خیلی زود درخشید و در سال ۱۹۶۵ تونست اولین کیف بیزنسی از جنس ABS را در جهان تولید کنه. این برند برتر در سال ۱۹۸۵ جایزه بهترین ظاهر چمدان را در کشور ژاپن به دست آورد.

محکمی و سرسختی واکمنهای سونی ، مدیون برند اِکولاکه چون این برند در سال ۱۹۸۷ بصورت رسمی طراحی پوشش انحصاری واکمن سونی رو انجام داد. اِکولاک در سال ۱۹۹۲ تونست مقام نخست را در جلب رضایت مصرف کنندگان در کشور آلمان به نام خودش ثبت کنه. سال ۱۹۹۹ سالی بود که با بکارگیری فناوری قالب‌های تزریقی گازی ، ساخت چمدان‌های سخت پلی پروپیلن را آغاز کرد.

 در سال ۲۰۰۳ هم افتخار دیگه‌ای به نام این برند ثبت شد و اِکولاک در این سال ، کیف و چمدان ارکستر سمفونی لندن رو به صورت انحصاری تولید کرد. اِکولاک در سال ۲۰۱۱ یک افتخار دیگه به مجموعه افتخاراتش اضافه کرد و در این سال جایزه بهترین طراحی رِد اِستار دیزاین رو گرفت.

در سال ۲۰۱۲ این برند یک رکورد جالب و منحصر به فرد دیگه به نام خودش ثبت کرد اونم این بود که : این برند تونست رکورد فروش هشتاد میلیون قطعه کیف و چمدان رو به دست بیاره. اِکولاک در سال ۲۰۱۴ پنجاهمین سال تاسیسش رو جشن گرفت و به عنوان یکی از قدیمی‌ترین برندهای تولید چمدان در دنیا معرفی شد.

سال ۲۰۱۷ یک موفقیت دیگه به نام این برند ثبت شد و تونست اولین چمدان هوشمند در جهان را معرفی و روانه بازار بکنه. در سال ۲۰۱۹ هم همکاری برند اِکولاک با برند SWISS LUGGAGE SL آغاز شد.

در سال ۲۰۲۱ هم همچنان افتخار آفرینی اِکولاک ادامه داره چون اِکولاک در این سال جایزه طراحی جشنواره رِد دات دیزاین رو به خود اختصاص داد.

فروشگاه اکولاک به عنوان نماینده انحصاری محصولات اکولاک در کشور سالهاست که در زمینه فروش انواع چمدان، کوله پشتی و ملزومات سفر خدمت رسانی می کنه. اکولاک هم به صورت فروش حضوری و هم آنلاین میزبان همیشگی شماست.


کمی صبر کنید...

دسته‌بندی