درباره ما

مجموعه بزرگ سوییت لاولی هاوس از سال ۱۳۹۴ شروع به فعالیت کرد و افتخار دارد در ۵ حوزه لوازم خانه و آشپزخانه، چمدان و کوله، محصولات چاپی اتاق خواب کودک و نوجوان و بزرگسال، لباس زنانه و تولید تخصصی فرشینه های آشپزخانه به هموطنان ارائه خدمت نماید. 

در حوزه لوازم خانه و آشپزخانه، این مجموعه بزرگترین و کاملترین صفحه اینستاگرامی را دارد که با یک و نیم میلیون دنبال کننده از هر سلیقه ای شما را بی نیاز از صرف وقت زیاد در مراکز خرید میکند. این حوزه از فعالیت مجموعه، فروش حضوری ندارد و خدمات صرفا به صورت آنلاین ارائه می شود. (صفحه اینستاگرام: sweetlovelyhouse)

در حوزه چمدان و کوله، سوییت لاولی نمایندگی رسمی فروش محصولات اکولاک ژاپن در ایران است و با ارائه محصولات با کیفیت ژاپنی انتظار شما را از راحتی در سفر فراهم میکند. فروشگاه مربوط به این محصولات در تهران، سعادت آباد مرکز خرید اپال، طبقه ششم واقع است. (صفحه اینستاگرام: echolac_tehran)

در حوزه محصولات چاپی، صفر تا صد طراحی تا چاپ و تولید محصول توسط کارشناسان مجرب و حرفه ای مجموعه انجام می شود. لیست محصولات تولیدی را در سایت و صفحه اینستاگرامی مجموعه میتوانید با جزییات مشاهده بفرمایید. فروشگاه مربوط به این محصولات در تهران، سعادت آباد مرکز خرید اپال، طبقه همکف آ واقع است.

(صفحه اینستاگرام کودک و نوجوان: sweetlovelycurtain)

(صفحه اینستاگرام بزرگسال: sweetlovelybeds)

(صفحه اینستاگرام فرشینه آشپزخانه: sweetlovelycarpets)

در حوزه لباس، گلچینی از برترین برند های بین المللی را برای شما فراهم کردیم. این حوزه از فعالیت مجموعه فروش حضوری ندارد و خدمات صرفا به صورت آنلاین ارائه می شود. (صفحه اینستاگرام: sweetlovelymezon)